Diskuze

Re: Re: technický dotaz - stravování

M. | 20.05.2016

Napadla mě spíš jestli není něco ve smyslu pizzerie ...

Znojmo Jihlava

Zdeněk Mička | 19.05.2016

Ahoj, může mě někdo říct prosím, co to je za zápasy ve Znojmě? Kdo bude soupeř? Proč tam kluci jedou? Díky, zm

Re: Znojmo Jihlava

Nikolas | 19.05.2016

Ahoj,
pokusím se to nějak srozumitelně vysvětlit.

Soupeři budou Znojmo a Rajhrad.

Jedná se o krajský přebor ročníku 2007, který se hraje turnajově (proto 2 zápasy).
Protože kluci postoupili do finále Ondrášovka Cupu a termín koliduje snažili se o přeložení tohoto dvojzápasu - pořadatel to zamítl.
Odehrajeme Krajský přebor za ročník 2007. Jejich trenérka se soupeři domluvila, že poskládají stejný ročník jako je náš.

Stačí takto?

Re: Re: Znojmo Jihlava

Zdeněk Mička | 19.05.2016

Ahoj, jo chápu. Diky za vysvětlení. Zm

Viděn

Irča | 07.05.2016

Ahoj,chtěla bych jen nahlásit,ze Mirek se Vídně určitě nezucatni.Po tomto tydnu kdy byli zápasy a ve čtvrtek bylo kluků 6 tedy pouze jeden nahradnik,v patek kdy bylo finále halové ligy a nebyl ani jeden náhradník a kluci museli odehrát 4 zápasy po sobě v tomto teple a sami aniž by se mohli prostřídat a sobota kdy byli kluci jen čtyři se na mě nezlobte,ale přijde mi to jako hovadina!!!Je mi kluků neskutečně líto,protože na finále ligy bojovali ze vsech sil,ale bohužel 4 zápasy po sobě bylo na ne moc!!!Jsem si jista,ze kdyby jich bylo víc mohli si odvézt medaily :( Tímto bych rada poděkovala Jirkovi Hajkovi,který všechny dny šel ikdyz nemusel a i všem rodičům,kteří deti dovezli!!!!Ne vzdy se člověku chce,ale jednou sme své deti přihlásili a bud tomu obetujeme nejaky čas a nebo nema smysl v tomto sportu pokračovat!Děkuji Irča

Re: Viděn

Nikolas | 11.05.2016

Pěkně napsáno.

Souhlasím.

Škoda, že naši byli marodi :-(

Dotaz zapas

Irča | 09.04.2016

Ahoj,chci se zeptat zda zapas nebude zrušen?Zatim počasí ukazuje,že ma celý den pršet :(

Re: Dotaz zapas

Martina H. | 09.04.2016

souhlas nemohl by to někdo vykomunikovat dřív??? :-(

Re: Dotaz zapas

Nikin | 09.04.2016

Dnešní zkušenost - o zrušení zápasu rozhodne rozhodčí před začátkem utkání (po domluvě s trenéry). Z tohoto důvodu je nutné, aby se nominovaní hráči dostavili na hřiště nebo se v dostatečné předstihu omluvili trenérovi a ten mohl povolat náhradníky. Pokud rozhodčí rozhodne, že se zápas bude hrát a neodehraje se pro nedostatek hráčů našeho týmu bude zápas zkontumován v náš neprospěch a z toho plynou i finanční pokuty. Ale hlavně je to nefér vůči rodičům, kteří tam dorazili.

Asi tak jsem to dnes cítil.

Lékařské posouzení - obvoďák

Martina Hartmannová | 28.03.2016

Moje obvoďačka např. to nepotvrdí .... :-(. Pokud někomu ano, prosím o info za jakých podmínek. Díky! Martina

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek