Diskuze

Trénink 15.8.

René | 15.08.2016

Dnešní trénink není?

FAČR aplikace v mobilu

René | 08.07.2016

Možná to víte, ale třeba to někoho zaujme - pro FAČR jsme vyvíjeli aplikaci pro mobily s Androidem, kde najdete spoustu informací o soutěžích včetně všech zápasů našich kluků právě skončeného ročníku - v Google Play hledejte aplikaci Můj fotbal. Časem by to mělo být i pro iPhony.

Re: FAČR aplikace v mobilu

Miloš | 11.07.2016

Ahoj, tak že na kde jakém utrženém sluchátku to pojede a na pořádných telefonech ne?!
Jsem zklamaný :-)

Re: Re: FAČR aplikace v mobilu

René | 11.07.2016

Když si FAČR zaplatí iOS, tak bude iOS :-)

trénink v pondělí

Zdeněk Mička | 12.06.2016

Ahoj, bude v pondělí trénink, když je zápas ČR - Španělsko? Díky, ZM

Re: trénink v pondělí

Irča | 13.06.2016

Taky bych chtela vedet...

Re: trénink v pondělí

Nikolas | 13.06.2016

Ahoj,
Omlouvám se, ale dostal jsem se sem až nyní.
Trénink byl.
Pokud dojde k nějaké změně bude vidět okamžitě v kalendáři a hned jakmile se dostanu k netu tak i v novinkách.

Nápad - kino po zápase

Marťa | 10.06.2016

Ahoj všichni, chci jít po tom zápase s Jurášem do Olympie na Angry Birds - dávaj to v 12,10h - tak kdyby se chtěl někdo přidat, myslím, že by to nemuselo být špatný :-). Ahoj M.

technický dotaz - stravování

Marťa | 20.05.2016

Nemohl by se někdo pořadatele zeptat jestli je tam v blízkosti restaurace nebo tak něco. Na mapách jsem nic nenašla - což ale neznamená, že to tam není. A taky někdy mívaj kluci + trenér nějaký jídlo apod. At se ví co s sebou. Díkec!

Re: technický dotaz - stravování

Nikolas | 20.05.2016

Určitě nebude čas si odskočit někam do restaurace.

Příjezd na hřiště ve Znojmě bude kolem deváté možná po deváté a první zápas je v 10:00 potom malá pauza a v 11:00 další zápas. Po ukončení zápasu a převléknutí se hned bude odjíždět.

Nejedná se o klasický turnaj, proto tam nebude občerstvení.
Z tohoto důvodu si vezměte svačinu a pití z domu.

Pro informaci do budoucna:
Na turnajích kde je občerstvení zajištěno tuto skutečnost uvádíme k informacím o turnaji a i nadále budeme.


stačí takto?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek